LINA-Shitet Parcella 20 ari në Rr.Driton Islami

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet;Parcela 20 ari në Rr.Driton Islami afër udhëkryqit Ferizaj-Prishtinë
Infrastruktur Rrymë,Uj,Kanalizim etj
Pronari; Shqipëtar
Dokumentacioni Në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim