LINA-Shitet TRUALLI PËR SHTEPI 7.5 ari Ferizaj

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Parcela gjendet ne Rr.Rexhep Bislimi ,mbrapa ELIABIT të vjetër ,dhe ka 7.5 ari e cila mundë të përdoret për dy shpia ,
Parcela është pronë e shqiptarit,ka rrymë,ujësjellës,kanalizim ,rruga e gjerë 4 m etj

Çmimi 8000 e/ari dhe mvaret prej kushteve të pagesës.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr. e Reqakut ''afër ETC
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim