LINA-Shitet Toka 25 ari Rr.Ferizaj-Shtime 50/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet;Toka 25 ari
Adressa; Rrugën Ferizaj-Shtime
Infrastrukturë; Kompletë
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Toka është e përshtatëshme për biznese dhe vendbanim .
çmimi :5500 e/ari

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa : Rr. Recakut ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim