LINA-Shitet Trualli 11ari në Komogllavë Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet : Trualli
Hapësirë: 11 ari
Adresa: Komogllavë
Infrastrukturë; Kompletë
Pronar; Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë
Parcela është në fillim të lagjës dhe e përshtatëshme edhe për banim por edhe për ndonjë lokal biznesi.
Parcela ka infrastrukturë dhe po thuaj në rrugën kryesore.


Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut ''afër ETC
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim