Livadh afer magjistrales Ferizaj-Prishtine

Shitet nga: Ejup 07 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Vendi eshte i pershtatshem per qdo lloj biznesi.
Eshte afer magjistrales rreth 50 metra,ne fshtain Prelez i Jerlive afer mobilerise ProfilStar.
Ka rruge dhe kanalizim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim