Makine per tharjen e bimeve

Shitet nga: Skifter 19 Gsh 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Adresa: Ferizaj
Komuna: Ferizaj
Makine per tharjen e bimeve, frutave dhe perimeve, funksionon me kalda te drurit por mund ti integrihet dhe peleti, tharja behet me ventilator te avullit, temperaturat vetkontrollohen nepermjet termometeit digjital, temperaturat varijojne deri ne 60 grade celcius,dimensionet jane 6 x 2.2 x2.2, ngarkesa maksimale per tharje eshte 1000 kg fruta, ndersa bime deri 500 per 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim