Parcela ne fshatin Varosh perreth rruges

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PRONA 03 Mar 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Agjensioni PRONA mundeson shitjen e parceles ne fashtin Varosh afer pompes se benzines Varoshi Petrol.

Parcela ka hapsire 90 ari eshte rreth rruges, ka kanalizimin, rrymen dhe te gjitha.

Munde te ndahet edhe ne parcela te vogla, varesisht deshires se klientit.

Parcela eshte prone shqiptari dhe dokumentacioni eshte ne rregull.

Na kontaktoni: 045521736

Ose na vizitoni te zyret afer ish Ben-af, tani Super Viva.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim