Parcella 5.5Ari (Ferizaj-Shkup)

Shitet nga: AGIM 15 Dhj 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet parcella prej 5.5 Ari ne magjistralen Ferizaj-Shkup afer Ures dhe Eli Abit.

Parcella ka dalje edhe ne rrugen mbrapa qe lidhet me rrugen Ferizaj-Gjilan.

Dokumentacioni e rregullt. Kontaktoper cdo informate 044.378.288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim