Parcella Ne Brezovice

Shitet nga: Hajrush Ajvazi 26 Shk 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Posedojme per shitje parcella ne Brezovice me madhesi nga 3 deri 5 ari.

Te gjitha te rregulluara me dokumentacion pronesie veq e veq.

Lartesia mbidetare mbi 1200 m, terreni me pjerrtesi te pershtatshme per ndertimin e Vilave , si dhe pamje te pejsazhit ne te gjitha anet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim