Parcella dhe Vila ne Brezovice

Shitet nga: hajrush ajvazi 16 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Ferizaj
Posedojme per shitje toke me pakice dhe shumice si dhe vila ne Brezovice me nje plan fascionant dhe çmime te volitshme.
çmimi me marrveshje ne baze te siperfaqes per blerje.Vendi eshte i ekspozuar ne terenin me te pershtatshem te Brezovices per pushim dhe rekreacion (ne vikendzone) ana jugore ne krahun e djathte te lagjes Nic. I tere tereni eshte i ekspozuar lindjes se pare te diellit dhe lartesia mbidetare e arrine mbi 1200m.
parcellat jane te madhesise 2.5 ,3 ,4 ,4.5 e kshtu me radhe e poashtu mundet edhe me siperfaqe me te medha deri mbi nji ha.
largesia nga rruga kryesore(asfalti) afersisht 150 m me nje rruge shume te pershtatshme te shtruar mire deri te vendi, qe siguron arritje te lehte..

E-mail: mobiloni1@yahoo.com
+377 44-166 553
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim