Parcelle 4.5 ari ne Shterrpc

Shitet nga: Kastriot 22 Nën 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Adresa: Shterrpc
Sipërfaqe: 4.5 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shes parcellen 4.5 Ari , 59 metra kufizohet me asfallt dhe 9,5 metra mrena shkon gjendet ne hyrje te Shterrpces afer fabrikes se malinave , nderroj edhe me vetur te re. dhe fasad strukturale per objekte ose gjama per objekt.

Qmimi 12.000 Euro i diskutushem

Mund te kontaktoni edhe ne email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim