Ringa (Shitet Toka ne Kroaci)172/15

Shitet nga: Ringa Sot 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Adresa: Croatia
Komuna: Ferizaj
Shiten 5 Hektar Toke ne Kroaci 23 km larg Dubrovnikut me Dokumentacion Te Rregullt
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim