SHITET TRULLI 6.18 u shit

Shitet nga: NN SHQIPONJA 19 Shk 06:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Adresa: fsh. TALINOFC I MUHAXHERVE
Sipërfaqe: 6.18 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
SHITET TRUALLI NE FSH : TALINOFC TE MUHAXHERVE AFER SHKOLLES DHE GJAMIS GJEGJESIT 200 LARG TRUALLI KA NJE PAMJE SHUME TE MIR DHE KA DALJE NE DY RRUGE , PO ASHTU KA UJE DHE KANALIZIM , RRYME , INTERRNET DHE TV ETJ PER INFORMATA MA TE HOLLSISHEM LAJMRONU NE TEL 044-643-370 : 045-858-078 DHE VIBER +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim