Shes token në Prelez muhaxherve

Shitet nga: Izet Mialica 04 Pri 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Ferizaj

Shes token me 60 ari rreth rruges Ferizaj-Prishtin afer Delfinit numri 049 379 008 qmimi sipas marrveshjes pronar shqiptar dhe dokumentat ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim