Shes token ne Jezerc

Shitet nga: Edolind 25 Jan 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes token ne jerzerc vend i mrekullueshem per villa Dhe per pushime per ma shum therrisni ne numer flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim