Shiten 11 Ari tokë, Ferizaj

Shitet nga: Besim Beqiraj 07 Tet 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr. Bjeshket e Nemuna
Sipërfaqe: 1100 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Ferizaj
Shiten 11 Ari tokë afër Magjistralës Prishtinë-Shkup, mbrapa objektit Gani Rosha.

Toka është e përshtatëshme për vendbanim dhe për biznes. Ka komplet infrastrukturë dhe dalje në rrugën e asfaltuarë

Çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim