Shiten 3-4 ari oborr, në rrugën ''Fatmir Retkoce..

Shitet nga: Florim 16 Mar 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten 3-4 ari oborr në rrugen Fatmir Retkoceri {te gjukant} ne Ferizaj, perkatsisht rrugica Qerqiz Topulli,afer shkolles fillore "Ganimete Tërbeshi"trualli eshte prone shqiptari dhe me te gjitha dokumentat e nevojshme.
I pershtatshem per vendbanim, qmimi i volitshem per blersit.
Oborri ka infrastruktur si ujsjellsin,rrymen, kanalizimin.
Per qdo informat kontaktoni, ju mirepresim.

Nr tel 044-676-693
Me respetk, Florimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim