Shiten 5 ari toke

Shitet nga: Bekim Lohaj 18 Tet 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Ferizaj
Shiten 5ari toke ne rrugen 28 nentori,
Mund te kontaktoni ne keta numra 044121805 dhe 044622367 gjithashtu mund te kontaktoni edhe ne Gjermani +4917663710430
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim