Shiten 90ari truall në Babush te Ferizajit.

Shitet nga: REMAKS Sot 05:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Adresa: Babush
Sipërfaqe: 9000 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten 90ari truall në Babush te Ferizajit.
Toka eshte rreth rruges kryesore

posedon dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Qmimi 2500 euro për ari.
i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim