Shitet 55 Ari Truall në Saraishtë, Komuna Ferizaj

Shitet nga: Arbnor 06 Gsh 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Adresa: Saraisht
Sipërfaqe: 5500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shiten 55 Ari në Saraishtë. Ara ka infrastrukturë dhe gjendet 1000 metra larg magjistrales Ferizaj - Shtime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim