Shitet Toka

Shitet nga: b 26 Krr 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten 60 ari toke ne fshatin Softaj, 20 ari gjenden perskaj rruges se fshatit dhe eshte e pershtatshme per banim,posedon rrymen ujsjellsin dhe kanalizimin,kurse 40 ari tjera gjenden pak me mbrenda prej rruges. Toka shitet komplet por edhe ndaras,ne dy pjese...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim