Shitet ara ne Doganaj-Ferizaj, 37ari

Shitet nga: Drilon 28 Pri 06:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Trualli i pershtatshem per vendbanim dhe afarizem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim