Shitet ferma +75 Ari tok ne lloshkobare

Shitet nga: Skender 09 Gsh 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shite ferma me podrum si dhe 75 ari tok gjinde ne fashatin lloshkobare ju mir presum 044492054
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim