Shitet ose jepet në shfrytëzim Trualli ne Ferizaj

Shitet nga: Bajrami 30 Qer 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet ose jepet në shfrytëzim trualli në të cilën buron uji nga thellësia e maleve të Sharrit, tërësisht i veçantë në botën e ujërave.
Trualli ka gjithë infrastrukturen e nevojshme dhe mund të shfrytëzohet për prodhim dhe mbushje të ujit. Terreni është i përshtatshëm për ndërtimin e fabrikës së ujit dhe ka çasje në rrugën kryesore Ferizaj – Brezovicë - Prizren.
Balansi ideal natyror i kripërave dhe mineraleve lejon konsumimin e pakufishëm të këtij uji dhe kjo e bën tërsisht të veçantë në botën e ujërave.
Burimi i ujit natyral gjendet në fshatin Firajë, Komuna e Shtërpces.
Të interesuarit mund të na kontaktojnë çdo ditë të javës
Për më shumë informata na kontaktoni në 049 780 780 .
044 711 292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim