Shitet toka ne Ferizaj

Shitet nga: Agim 07 Pri 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Fshati i vjetër, Ferizaj
Sipërfaqe: 4600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Ferizaj
Shitet toka ne Ferizaj ne vendin e quajtur fshat i vjetër ne sipërfaqe prej 46 ari e 00 m2, përskaj rrugës së asfaltuar, për çdo informatë më të hollësishme në lidhje me këtë paluajtshmëri ju lutem mos hezitoni, kontaktoni në numrat e tel. 044/323-911 dhe 049/323-911 prej orës 08:00 deri 22:00
çmim sipas marrëveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim