Shitet toka ne Jezerc

Shitet nga: Edolind 06 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes token ne fshatin jezerc vend shum i mir per villa dhe per pushime marr edhe naj kerr kompensim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim