Shitet toka ne jezerc

Shitet nga: Edolind 13 Nën 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes zabelin ne fshatin jezerc vend i mrekullueshem per villa dhe per pushime marr kompensim edhe naj vetur flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim