Shitet toke ne Jezerc

Shitet nga: hekuran 25 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Tokë, Pyll
Komuna: Ferizaj
Shitet:Parcela Hapësirë :1 hektar Adresa:Në Jezerc Infrastruktura:e kompletuarë me rrugë,rrymë dhe ujë. Dokumentacioni në rregullë. Vendi ka pozicion shumë të mirë për villa.
çmimi 2500 euro ari kurse çmimi per 1 hektare sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim