Shitet trualli

Shitet nga: Rrahim 18 Shk 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet toka vend shum i mir dhe shfrytzueshem per banim. Toka eshte rreth rruges. Asfallti shum afer. Toka eshte shum afer fshatin Manastirc. Te interesuarit mund te kontaktojn ne nr 044 620 228
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim