Shitet trualli

Shitet nga: Agim 14 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Adresa: Shitet trualli
Komuna: Ferizaj
Shite trualli 25 ari ne Fshatin Pleshin Komuna Ferizaj posedon uj,rrym,kanalizim rreth rruges cmimi 4100euro ari presim thirrje serioze thirr ne numrin tim personal 049 313 705 dhe ne 044 130 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim