TROJE NE JEZERC

Shitet nga: MEJDI 01 Jan 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Ferizaj
VEND TE SHENDOSH DHE TE PERSHTATSHUM PER PUSHUME TE JUAJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim