Tokë - Jerli Prelez

Shitet nga: Rade Vujovic 02 Tet 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj

1 - Toka ka 2 hektar (80 metra larg rugës krusore UR-PR) - çmimi: 2800 €/ari

2 - Tokë prej 1,5 hektar në qendër të Fshatit, dhe shtëpi ku gjindet mbi tokën - çmimi: 1900 €/ari

3 - Toka ka 40 ari

4 - Toka ka 46 ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim