Tokë në në Fsh Jezerc

Shitet nga: Selim Shabani 15 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Përshëndetje të Nderuar Klientë !
• Shitet Tokë në Fshatin Jezercë. Komuna e Ferizajt me të gjithë Infrastrukturën për Jetesë:
• Ujë.
• Rrymë.
• Rrugë.
• Telefonë. (VALA 900)
Toka është pronë private dhe i tërë dokumentacioni është në gjendje të rregulltë, si dhe është pronë Shqiptari.
Toka Gjithashtu është e përshtashme pë ndërtim të Villave, si dhe Objekteve tjera për qëllime Biznesi, si dhe Atraksioni dhe Komerciale.
- Toka ndahet me parcella, minimumi 2-3 ari..dhe më shumë.
Ju Mirëpresim!
Qmimet e Tokes varijojnë, mvaret nga vendi se ku zgjidhet toka:
Ju Ftojme që të na vizitoni.
Personi Kontnaktues është :
Selim Shabani
E-mail: Na shkruani nëpërmjet merrjep.com.
Tel Kontaktues është :
Ndërkombëtare :+377 (0) 44 694 141.
Lokale: 044-694-141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim