Toka Ne maxhistralen ferizaj shkup afer restaura..

Shitet nga: Toka 04 Maj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet toka ne magjistralen ferizaj shkup afer restorant Veranda posedon 40 Ari dhe 23M katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim