Toka me ullinjë ne Ferizaj

Shitet nga: Agustin Miraka 03 Mar 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten 27 rrënjë ullinjë në prodhim, të mbjell në vitin 1960. Ndodhen në një sipërfaqe toke prej 2500 m2.
dhe janë vetëm për prodhim vaji.
Këta ullinjë ndodhen në fshatin Shtyllas, Komuna Levan, Fier.Çmimi 10000000 lek të vjetra
Të interesuarit të kontaktojnë në adresën: kerkojndihme@yahoo.com

Cel: 0682666140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim