Toka ne Magjistralen shtime ferizaj

Shitet nga: B.Mexhid 16 Shk 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes 40 ari tok e cila eshte ne magjistralen shtime Ferizaj, dhe eshte ne buz te Asfaltit, eshte e pershtatshme per Truall dhe biznes eshte me dokumenta te rregullta.te interesuarit munden te kontaktoni edhe ne Austri tel.Viber,004369910920341
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim