Toka ne Ferizaj

Shitet nga: Memet Derguti 19 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 20000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet toka 20 ari vend i pershtatshem per banin dhe biznez.toka gjindet ne rrugen Varosh Gerlic ka dalje ne rrugen kryesore. Qmimi shum i volitshem Dokumentacion te rregullt pronar shqiptar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim