Toka per Parcela ne Talinovc te Muhaxherve

Shitet nga: Zahir 14 Krr 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet toka per Troje ne Talinovc te Muhaxherve, Toka eshte shum e pershtatshme per tu parcelizuar dhe shum vend i pershtatshem per Banim,
Posedon te gjith infrastrukturen (rruga, kanalizimi, rrjeti kabllovik, interneti, ujesjellesi, ndriqimi etj.)
Dokumentacioni ne rregull, perkthimi mund te behet menjehere
Qmimi sipas marreveshjes,
Numri per kontakt 044694026
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim