Toke ne Ferizaj

Shitet nga: Edolind 13 Pri 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes token ne fshatin Jezerc toka gjendet afer kengetarit labinot tahiri vend fantastik per villa dhe gjithcka qka deshironi hi kompenzim edhe me naj kerr flm per
MIrkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim