Toke ne Ferizaj

Shitet nga: Mejdi 19 Dhj 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shesum toke ne jezerci ne lagjen e ugzmajlve vendi asht shum i pershtatshum per vikendica rryma asht shum afer mundem me ju siguru edhe uje per me shum na kontakroni ne numrin e telefonit ju mirepresum kush asht i interesuar me pas vend te bukure dhe shum te mire per pushime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim