Toke ne Ferizaj

Shitet nga: Xhelal Ahmeti 29 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet toka para kforit grek 53 ha, pergjate rruges. E pershtatshme per vikende, restaurante,hotelieri dhe biznese te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim