Toke ne Ferizaj

Shitet nga: zeqir 27 Mar 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
shes 2 Ari tok ne ferizaj te gjukant - Rr. 28 Nentori-afer shkolles fillore - Ganimete terbeshi-Eshte afer rruges dhe eshte vend shum i pershtatshem per banim .Qmimi Sipas Marrveshjes. 044 224 728 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim