Toke per banim

Shitet nga: mustaf xhemajli 20 Pri 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Adresa: Fshati Muhoc Ferizaj
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet trualli per banim duke fillu prej 20 ari e me shum Toka gjindet ne fshati muhc afer lagjes tasian si dhe afer shkolls
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim