Toke prej 2 ari ne Ferizaj

Shitet nga: zeqir 28 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shes 2 Ari tok ne ferizaj - Rruga 28 Nentori- afer shkolles -Ganimete Terbeshi- eshte afer reugess dhe eshte shumm i pershtatshem per banim.qmimi sipas marrveshjes 044 224 728.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim