Toke prej 2 hektar RR.ferizaj shkup

Shitet nga: PRONA 03 Mar 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
toka eshte e tera nje parcel dhe eshte e nje pronari me dokumentacion te rregullt bartja behet brenda dites toka gjindet ne rrugen ferizaj shkup me saktesisht tek pompa BUCA PETROL toka eshte vetem 50metra larg rruges kryesore dhe eshte e pershtateshme per biznes ,toka mun te shitwt edhe 1 hektar qmimi per ari eshte 7000 euro me mundesi bisedime per me shum info TEL.045/521-736 APP-PRONA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim