Toke prej 26 ari ne Ferizaj

Shitet nga: Bashkim 17 Pri 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Adresa: Lloshkobare
Sipërfaqe: 2600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
PARCELA GJENDET NE MAGJISTRALEN FERIZAJ SHTIME NE LLOSHKOBARE PERGJAT ASFALTIT.PARCELA ESHTE E PERSHTATSHME PER ZHVILLIM TE QFARDO LLOJ BIZNESI. POSEDON RRYMEN UJESJELLSIN ,KANALIZIMIN PTT.SHERBIMET SHKOLLA DHE AMBULANCA JAN AFER..KA NJE SHTRIRJE PREJ 35 METRA PERGJAT ASFALTIT..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim