Toke prej 60 ari ne Ferizaj

Shitet nga: b 26 Krr 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shesim Token prej 60 ari . Toka gjendet ne fshatin Pojate afer Fshatit Talinovc i muhaxherve, Toka eshte shum e mire, ka infrastruktur shum te mire , ka rrug ne dy anet edhe ne krye edhe ne fund, e ka rrymen , ujsjellsin dhe kanalizimin .,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim