Token ne Ferizaj

Shitet nga: BURIM 09 Mar 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes token 2 hektar, e cila gjendet ne talinovcin e muhaxhereve, perball mullirit 200 metra larg rrugës kryesore mundet te ndahet ne parcella minimum 10 ari dhe i pershtatem per shtepij , dokumentacion te rregullt.
Ju lutem me kontaktoni vetem me viber....
Numri i viberit : 0038649226587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim