Token ne Prelez muhagjerve

Shitet nga: Izet Mialica 28 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shes token me 60 ari rreth rruges Ferizaj-Prishtin afer Delfinit numri 049 379 008 qmimi sipas marrveshjes pronar shqiptar dhe dokumentat ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim