Troje ne Ferizaj, ndaj edhe ne Parcella

Shitet nga: Armend 08 Krr 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes truallin per banim ne Ferizaj vendi osht i pershtatshum per shtepi banim,ndahet edhe ne Parcella 4,5 dhe 6 ari ka infrastrukturen e kompletuar: Rruga,Ujsjellsi,Rryma dhe Kanalizimi.Gjersia e Truallit osht 21.70m ne njeren ane dhe anen tjeter 20.50m kurse gjatsia osht 82m. Ne fotografi jan te nenvizuara me te kuqe prona, Shkolla fillore (Ganimete Terbeshi) si dhe 2 qendrat tregtare (HMG ish ben-af dhe Super Viva) Prona osht ne emrin tim personal dhe bartja behet menihere.Numrat e Tel.045 20 44 99 / 049 40 94 72 edhe Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim